Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

„Sojusz dla Dolnoślązaków” – Przygotowania SLD do kampanii samorządowej 2014.

dodano 2013-05-23 14:59 w kategorii: Ludzie

Od 13 maja do 01 lipca br. w całym województwie odbywają się spotkania z udziałem Przewodniczącego Dolnośląskiego SLD Radosława Mołonia, Przewodniczącego Sztabu Wyborczego Marka Dyducha oraz Sekretarza Dolnośląskiego SLD Dawida Mirowskiego, dotyczące przygotowań SLD do kampanii samorządowej 2014r.

W spotkaniach biorą udział samorządowcy : Prezydent, Burmistrzowie, Wójtowie, Starostowie, radni SLD oraz członkowie władz powiatowych, miejskich i gminnych partii.
Spotkania mają na celu przedstawienie bieżącej sytuacji społecznej, gospodarczej w gminach, miastach oraz powiatach województwa dolnośląskiego, opracowanie projektów programów wyborczych oraz spraw organizacyjnych  związanych z przyszłorocznymi wyborami samorządowymi.
Prowadzone są także rozmowy z kandydatami na radnych oraz kandydatami w wyborach bezpośrednich.


Komentarze

Wydarzenia

 • Wieś od nowa musi się nauczyć ze sobą współpracować

  przedwczoraj o 16:07

  Kilkuset delegatów na Kongres Wsi Polskiej w Unii Europejskiej wyraziło wolę corocznego zwoływania Kongresu, który byłby poprzedzony 16 wojewódzkimi spotkaniami oraz przygotowywaniem „Raportu o stanie wsi polskiej”. Coroczny raport opisywałby sytuację na polskiej wsi w danym roku, a także zawierałbyczytaj więcej»

 • Liberadzki: Sąd nad Polską

  2 dni temu, 2017-11-17

  - Moim zdaniem koledzy z PiS popełnili wielki błąd. Parlament Europejski jest miejscem, gdzie z natury rzeczy się dyskutuje, gdzie decyzje wypracowuje się w dialogu. Rejterada, niepodejmowanie dialogu, musi skończyć się katastrofą - powiedział prof. Bogusław Liberadzki w wywiadzie dla "Trybuny".czytaj więcej»

 • Gawkowski: Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – dawny Stalinogród

  2 dni temu, 2017-11-17

  - Pałac Kultury i Nauki nie nosi już imienia Stalina, ale przypominam, że mieliśmy takie miasto „Stalinogród”, a obecne Katowice. Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – ocenił Krzysztof Gawkowski w programie „Tak Jest”.czytaj więcej»

 • Łybacka: Wstrzymałam się od głosu z powodu zapisów o ewentualnych sankcjach

  3 dni temu, 2017-11-16

  - Nie jest to powód do radości, iż po raz piąty w tej kadencji debatowaliśmy na temat stanu praworządności w Polsce. Parlament Europejski przyjął rezolucję w tej kwestii, głosowanie nad nią uzależniałam od losów punktu nr 14, który mówił o możliwości wprowadzenia sankcji – stwierdziła Krystyna Łybacczytaj więcej»

 • SLD w Warszawie apeluje o zaskarżenie decyzji wojewody o dekomunizacji

  3 dni temu, 2017-11-16

  Uchwała Rada Miasta Stołecznego Warszawy mówi jasno, że dopiero pięć lat po śmierci można nadawać ulicom imię danej osoby. W związku z tym apelujemy do wszystkich radnych m.st. Warszawy, aby w dniu dzisiejszym zaskarżyć decyzję wojewody mazowieckiego do sądu administracyjnego – powiedział podczas brczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.